RENAULT ARKANA E-TECH FULL HYBRID

b61d79cba6.webp

Arkana je také k dispozici s hybridním pohonem

Arkana vybavená inovativní hybridní technologií E-TECH vám nabízí nesrovnatelné potěšení z jízdy a vynikající energetickou účinnost. Samodobíjecí hybridní pohonná jednotka inspirovaná světem motorsportu nabízí dokonalé spojení úspornosti a výkonu.

Hnacia sústava

všestranná a efektívna


7fce85b223.webp

až 80% času jazdy v meste na elektrický pohon


Arkana E-Tech full hybrid prináša elektromobilitu do vášho každodenného života! Jazdite v meste v plne elektrickom režime až 80 % času vďaka inovatívnej technológii prevzatej z motošportu. Užite si ticho a pohodlie a súčasne znížte svoje emisie CO2 a spotrebu paliva až o 40 % v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom.

1a61107c16.webp

zjednoduší váš každodenný život


Pri rekuperačnom brzdení sa automaticky nabíja batéria vášho vozidla počas jazdy. Nepotrebujete zásuvky ani káble. Pre ešte väčšiu slobodu aktivujte režim „B“ (brzdenie), ktorý po spustení nohy z plynu začne vozidlo spomaľovať takmer do zastavenia a bude rekuperovať čo najviac elektrickej energie.  

3056bdea03.webp

neporovnateľná radosť z jazdy


Jeho 100% elektrické štarty poskytujú okamžitú odozvu a tichú jazdu efektívnu za každých podmienok. Objavte nové zážitky z jazdy v meste aj na prímestských cestách. Užite si výkon 143 koní a odozvu 2 elektromotorov v kombinácii s účinnosťou multimódovej automatickej prevodovky.

Predáváme vozidlá značiek