Nový Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in hybrid

vždy elegantné a modulárne kombi je teraz k dispozícii v plug-in hybridnej verzii

HNACIE SÚSTAVY

Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID: nabíjateľný hybrid


Na základe našich skúsenosti z motoristického športu a odborných znalosti v oblasti elektrických vozidiel Renault Z.E. naši experti predstavili hybridné riešenie pre každého.

660d9c6ba5.jpg

Všestranné kombi


Na každodenné používanie a na jazdu bez obáv o spotrebu paliva. Váš Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID ponúka dojazd na elektrický pohon až 65 km(1) v meste. Plánujete vyraziť na dovolenku? Užite si pokoj pri prepínaní medzi hybridným a elektrickým pohonom. Cestujte bez obmedzovania vášho dojazdu (až 50 km(2) s elektrickým pohonom v zmiešanom režime).

f1f33685e6.jpg

Nová jazdná skúsenosť


Hladká a tichá jazda, bezkonkurenčná citlivosť a ešte silnejšie zrýchlenie pri rozjazde... Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID kombinuje inovatívnu viacrežimovú prevodovku s pohonnou jednotkou 1,6 l najnovšej generácie s výkonom 160 k, aby vám zabezpečil bezprecedentné potešenie z jazdy.

cb68662445.jpg

Kontrolovaná úspora paliva


Vďaka nabíjateľnej hybridnej hnacej sústave E-TECH využite 100 % elektrické štartovanie, aby ste znížili spotrebu paliva a znížili emisie CO2 na dlhých aj krátkych cestách (do 70 %(2)). Ak chcete dosiahnuť ešte väčšiu úsporu paliva, na prevodovke vyberte režim „B“ a získajte ešte viac energie.

Predáváme vozidlá značiek