Nový Renault TRAFIC SpaceClass

Nový spôsob prepravy cestujúcich

_ _
_

1 vozidlo, 3 skúsenosti

Vyberte si interiér


1560418903648.jpg

Na profesionálne použitie...

Závisí váš imidž od značky vášho vozidla? Vylepšený dizajn interiéru, vnútorný priestor XXL a bezkonkurenčný modulárny dizajn... Úplne Nový Trafic SpaceClass bol navrhnutý tak, aby slúžil vodičovi a jeho cestujúcim.

Tešte sa z prémiového priestoru spájajúceho eleganciu a pohodu ‒ od modernej a pohodlnej kabíny po zadné sedadlá, ktoré sú schopné pojať až 6 osôb otočených tvárou v tvár.

Objavte jeho výbavu

...ako rodina...

Odvezte svoje deti do školy, prepravte svoje týždenné nákupy, vezmite celú rodinu niekam na víkend alebo vyrazte na dovolenku...

Vďaka svojej prémiovej DNA sa nový SpaceClass prispôsobí vašim potrebám aj vašim plánom. Vyberte si medzi eleganciou a modulárnym dizajnom a usaďte sa v rafinovanom a praktickom interiéri, ktorý je úplne oddaný vášmu pohodliu.

Objavte jeho výbavu

1560418908046.jpg
1560418896763.jpg

... alebo si vyrazte.

Chcete rozšíriť svoje horizonty? Opustite vychodené cestičky!

Svojím útulným interiérom, lavičkou, ktorá sa premieňa na skutočnú dvojposteľ, LED lampami na čítanie, rozsiahlymi úložnými priestormi a zatemňovacími a izolujucími závesmi... Vychutnajte si úplne pohodlie svojej spálne vo vašom úplne novom SpaceClass Escapade. 

Ste pripravení vyraziť do neznáma?

Predáváme vozidlá značiek